Kokapstrādes iekārtas

Kokapstrādes iekārtas - tirdzniecība, renovācija un ražošana

Uzņēmums savā darbībā liek uzsvaru uz apaļkoku mizotāju CAMBIO, VALAN KONE un HAWA tirdzniecību, renovāciju un modernizāciju.  

Sadarbojoties ar uzņēmumiem vairāk nekā 16 valstīs, „Karo Wood” klientiem spēj nodrošināt tikai augstākās kvalitātes kokapstrādes iekārtas. Piedāvājumā ir tādas kokapstrādes iekārtas kā apaļkoku mizotāji, apaļkoku mizošanas līnijas, mizošanas-šķeldošanas līnijas, kā arī mizošanas, garināšanas un šķirošanas līnijas, kas ļauj ievērojami paaugstināt kokapstrādes procesa efektivitāti un vienlaikus samazināt izmaksas. „Karo Wood” pamatdarbībā galvenokārt ietilpst apaļkoku mizotāju CAMBIO, VALAN KONE un HAWA tirdzniecība.

Piedāvātās kokapstrādes iekārtas tiek arī remontētas un modernizētas, sniedzot vecākas paaudzes apaļkoku mizotājiem jaunu un ilgu mūžu. Kokapstrādes iekārtas – apaļkoku mizotāji – tiek aprīkoti ar jaunākās paaudzes rotoriem un citām mūsdienīgām tehnoloģijām, kas darbu kokapstrādē padara vēl vienkāršāku un ērtāku. Tāpat SIA „Karo Wood” veic apaļkoku mizotāju projektēšanu un piedāvā to profesionālu un kvalitatīvu montāžu.

Klientiem – kokapstrādes uzņēmumiem –, kas vēlas panākt iespējami kvalitatīvākus darba rezultātus, „Karo Wood” kokapstrādes iekārtas lieliski palīdzēs sasniegt uzstādītos mērķus. Visas uzņēmuma projektētās, ražotās un tirgotās kokapstrādes iekārtas iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām.

„Karo Wood” par izcilu sadarbības partneri atzinuši jau daudzi kokapstrādes uzņēmumi kā Latvijā, tā ārvalstīs. Lai uzzinātu vairāk par priekšrocībām un ieguvumiem, ko sniedz mūsu piedāvātās kokapstrādes iekārtas, sazinieties ar mums, nosūtot interesējošos jautājumus uz e-pastu karowood8@gmail.com vai info@karowood.lv vai zvanot uz tālruni +371 29 137 622.

„Karo Wood” speciālistu komanda ar prieku ieteiks jums vislabāko risinājumu!

Sazināties ar mums

Kokapstrādes iekārta "CAMBIO"

CAMBIO apaļkoku mizotāja kvalitāti ir apstiprinājuši vairāki kokapstrādes uzņēmumi. SIA "Karo Wood" ne tikai izplata CAMBIO zīmola iekārtas, bet arī piedāvā to renovāciju un modernizāciju, lai iegādātā iekārta kalpotu ilgam laikam.

Sazināties ar mums

Kokapstrādes iekārta "VALAN KONE"

Remonta un modernizācijas laikā iekārtām tiek uzstādīti jaunākās paaudzes rotori un aprīkotas ar mūsdienu tehnoloģijām. Pieejamas dažādas VALAN KONE apaļkoku mizošanas iekārtas, kas pielāgosies katra klienta vēlmēm un vajadzībām.

Sazināties ar mums