Apaļkoku mizotājs

Apaļkoku mizotājs

Viens no svarīgākajiem posmiem kokapstrādes procesā ir koku stumbru mizošana, kas palīdz iegūt augtsvērtīgu kokmateriālu tālākai izmantošanai – mēbeļu, apdares un celtniecības materiālu, kā arī citu produktu ražošanai.

Šo uzdevumu veic speciāla iekārta – apaļkoku mizotājs. Svaigi cirstu koku rūpīga apstrāde ar apaļkoku mizotāju ļauj ne tikai ilgstoši saglabāt koksnes kvalitatīvās īpašības, bet arī rada labvēlīgus apstākļus koka tālākai apstrādei jeb sazāģēšanai, vienlaikus gan samazinot zāģmateriāla patēriņu, gan paaugstinot zāģiekārtas veiktspēju. Tāpat apaļkoku mizotājs ļauj savākt visu koka mizu vienā vietā un efektīvāk nodot to tālāk dažādiem ražošanas mērķiem.

Kokapstrādes iekārtu ražošanas, tirdzniecības un renovācijas uzņēmums „Karo Wood” nozarē darbojas jau kopš 2014. gada, piedāvājot klientiem labākos kokapstrādes risinājumus. Galvenais uzsvars tiek likts uz tādu kokapstrādes iekārtu kā apaļkoku mizotājs tirdzniecību, remontu un vecākas paaudzes iekārtu modernizāciju.

Uzņēmuma piedāvājumā pieejams CAMBIO, VALAN KONE un HAWA zīmolu apaļkoku mizotājs. Šo zīmolu ražotās iekārtas ir guvušas milzīgu atzinību kokapstrādes uzņēmumu vidū visā pasaulē, pateicoties to augstajai veiktspējai un kvalitātei, kā arī ilgam ekspluatācijas laikam.

Tā kā apaļkoku mizotājs jāuzstāda tikai profesionālam un pieredzējušam speciālistam, lai tas darbotos maksimāli pareizi un efektīvi, „Karo Wood” veic arī iekārtas montāžu un nolietotu iekārtu demontāžu.

Sazināties ar mums